Quatro – nákup tovaru na splátky

logo-sk

Spoločnosť Quatro zabezpečuje predaj tovaru a služieb na splátky prostredníctvom zmluvných predajní (spolupracuje s vyše 8000 predajňami) a internetových predajní (800 eshopov). Na slovenskom trhu pôsobí už od roku 1998 a je najpoužívanejším a najrozšírenejším splátkovým systémom v SR. Od 31.5.2005 je spoločnosť Quatro súčasťou finančnej skupiny Consumer Finance Holding a.s., ktorá je členom bankovej skupiny VÚB INTESA SANPAOLO. V súčasnosti spoločnosť CFH, a.s. zamestnáva viac ako 460 ľudí.

 Služby: 

  • cez Quatro môžete na splátky nakúpiť čokoľvek: bielu a čiernu techniku, nábytok, výpočtovú techniku, športové potreby, oblečenie, hračky , stavebný materiál, dovolenky a mnoho iných tovarov a služieb)
  • je určený zamestnaným občanom (a pracujúcim v zahraničí), dôchodcom, živnostníkom, opatrovateľkám aj osobám na materskej dovolenke
  • každý klient má možnosť zvoliť si výšku akontácie (0% – 50%) a dĺžku doby splácania (od 6 mesiacov do 5 rokov)

Nákup na splátky cez Quatro. Odteraz môžete nakupovať na našich stránkach www.luxurybazzar.sk aj na splátky. Výhodou je , že za tovar nezaplatíte celú sumu ihneď , ale môžete si ju rozvrhnúť na niekoľko mesiacov a tým pádom nezaťažíte svoj rozpočet.

Splátky na tovar iba nad 100Euro. Nákup na splátky je možný pri tovare od 100 Euro. Splátková spoločnosť Quatro musí najprv schváliť vašu žiadosť. Do úvahy sa berie váš pravidelný príjem a výdavky s ohľadom na výšku mesačnej splátky.

Kalkulačka Quatro pri každom produkte. Pri každom produkte nájdete Quatro kalkulačku, kde si môžete vybrať výšku splátky a dĺžku splácania. Môžete si zvoliť rôznu výšku prvej platby v hotovosti, dĺžku splácania alebo si vybrať výšku mesačnej splátky.

Kto môže nakupovať na splátky. Na splátky môžete nakupovať, ak máte od 18 do 75 rokov, ste občan SR alebo máte trvalý pobyt v SR. Musíte byť zamestnaný minimálne počas obdobia splácania alebo na dobu neurčitú, alebo ste živnostník či starobný, výsluhový alebo invalidný dôchodca.

Stačia vám 2 doklady totožnosti a potvrdenie o pravidelnom príjme.

Pozor zmena! Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že od 1. 9. 2015 vstúpila do platnosti novela zákona o spotrebiteľských úveroch. Touto novelou boli upravené povinnosti splátkových spoločností, ktoré poskytujú úvery na nákup tovaru. Od 1. septembra 2015 môžu poskytovať spotrebiteľské úvery len licencované spoločnosti. Licenciu udeľuje Národná banka Slovenska, ktorá je garantom, že úvery budú poskytované podľa prísnych kritérií, aby bola zabezpečená vyššia ochrana klienta.

Jednou z dôležitých zmien je, že splátková spoločnosť má povinnosť posúdiť schopnosť žiadateľa splácať úver. Z toho dôvodu môže splátková spoločnosť vyžadovať potvrdenie o príjme žiadateľa o úver aj v tom prípade, že ho doteraz nežiadala. Ak ste rozhodnutí nakupovať na splátky, odporúčame vám priniesť si so sebou potvrdenie zamestnávateľa o príjme alebo výpis z vášho bankového účtu kde je príjem uvedený. 

 Ak ste zamestnaný, stačia vám 2 doklady totožnosti a potvrdenie o pravidelnom príjme

  • Ako doklad totožnosti slúži: občiansky preukaz a k nemu buď cestovný pas, alebo vodičský preukaz, rodný list, sobášny list, výpis z knihy narodení, preukaz poistenca zdravotnej poisťovne, služobný preukaz policajta či vojaka alebo služobný preukaz diplomata.
  • Ak ste živnostník, budete potrebovať okrem dvoch dokladov totožnosti aj „potvrdenie o podaní daňového priznania k dani z príjmu fyzických osôb za posledné zdaňovacie obdobie“ a živnostenský list.

Ako funguje  online nákup tovaru na splátky cez Quatro? V eshope si zákazník vyberie daný výrobok a priamo v detaile výrobku si môže prepočítať splátkovú kombináciu prostredníctvom Quatro kalkulačky. Pri vložení výrobku do košíla v spôsobe platby si zákazník zvolí, že chce tovar cez Quatro. Po dokončení objednávky v košíku sa zákazníkovi otvorí nové okno so Žiadosťou resp. treba kliknúť na pokračovanie Žiadosti o nákup tovaru na splátky cez Quatro, ktorú je potrebné vyplniť. Po vyplnení žiadosti sa zmluva automaticky zasiela na schvaľovanie do Quatra. Do pár minút bude zákazník informovaný o výsledku schválenia prostredníctvom SMS resp. e-mailu..  V prípade zamietnutia žiadosti s podmienkou môže zákazník žiadosť o pôžičku opraviť prostredníctvom webovej aplikácie, ktorej odkaz mu zašle Quatro v maily o výsledku posúdenia žiadosti, napr. zlé číslo do zamestnania, chýbajúci údaj v žiadosti a podobne. Ak je zmluva schválená, tak zákazník podpisuje zmluvu ONLINE v MOJEJ ZÓNE. Následne  bude tovar doručený zákazníkovi na dodaciu adresu uvedenú v objednávke.

 Odstúpenie od splátkovej zmluvy. Zo zákona máte možnosť do 14 dní odstúpiť od splátkovej zmluvy bez udania dôvodu. Napíšte nám na mail luxurybazzar@gmail.sk, ak sa tak rozhodnete urobiť, a my splátkovú zmluvu zrušíme.

Je však dôležité vedieť, že odstúpenie od splátkovej zmluvy automaticky neznamená odstúpenie od kúpnej zmluvy, čiže od nákupu tovaru. Využite túto možnosť, len ak sa rozhodnete, že nechcete splácať, ale radšej zaplatíte celý nákup naraz, hotovosťou alebo inou možnosťou platby.

Viac informácií . Ak máte doplňujúce otázky, bližšie informácie vám radi poskytneme na infolinke 0902 660000 alebo na mailovej adrese luxurybazzar@gmail.com