O nás

KTO SME?

LUXURY BAZZAR je online obchod zameraný na predaj autentických luxusných módnych kabeliek i doplnkov. Sme hrdí, že v rámci komlexnosti ponúkaných služieb sa radíme medzi lídrov na trhu v tomto segmente. Vďaka dlhoročnej praxi a skúsenostiam  sú naše služby postavené na zodpovednej i vysoko profesionálnej úrovni. Každý jeden produkt je jedinečný, poctivo vybraný a 100% overený. Prvoradá je Vaša dôvera, ktorú neberieme na ľahkú váhu. Garantujeme Vám 100% autenticitu našich produktov alebo Vám vrátime peniaze.

ČO ROBÍME?

Ponúkame Vám rýchlu možnosť predaja Vašich módnych kúskov na našej stránke i prostredníctvom sociálnych sietí, kde sa nám podarilo vybudovať za posledných 5 rokov krásnu komunitu ľudí do 10000, ktorej sa veľmi tešíme.

NAŠA VÍZIA

Naším snom je vytvoriť platformu, kde môžete jednoducho , rýchlo a dôveryhodne nakupovať a predávať Vaše poklady. Chceme sprístupniť luxus každému.

snimka-obrazovky-2016-10-11-o-19-01-30

Ing. Denisa Majská- majiteľka eshopu

Myšlienka, vytvoriť si prvý slovenský internetový luxusný bazár – www.luxurybazzar.sk , prišla niekedy v roku 2011, kde ma k online podnikaniu inšpirovala práve možnosť pracovať z domu , čo sa mi zdalo pri dvoch deťoch ako skvelý nápad. Móda je mojou vášňou a preto som sa v nej našla. Nápad začať s predajom vintage oblečenia bol zas dobrý začiatok prakticky bez akýchkoľvek finančných investícií. A myšlienka urobiť radosť ešte niekomu ďalšiemu o to väčšia.