Chcem predať

Do Luxury Bazzaru prijímame už len výlučne kabelky ,   zvučných mien ako :

Balenciaga, Chanel , Christian Dior, Christian Louboutin , Fendi, Givenchy, Gucci, Hermes, Louis Vuitton, Prada, Valentino,  Saint Laurent  a iné. (Ak sa nenachádza v zozname daná značka napíšte nám).

Ak máte k pôvodnému tovaru i doklady či, pôvodný obal ako krabicu, či vak na tašku, urýchlite nám predaj.

Tovar prijímame zatiaľ len do komisného predaja. Spíšeme s Vami zmluvu o obstaraní predaja a preberací protokol, dohodneme sa na provízii  a dohodnutú sumu dostanete hneď po predaji Vášho tovaru. O jeho predaji Vás včas informujeme zaslaním sms, či emailu. Ak sa Váš tovar po určitom čase zhruba od 6-8 týždňov nepredá, môžete nás kontaktovať a upravíme cenu.

Minimálna doba komisného predaja je 3mesiace.

Do komisie odmietame prijať tovar značne poškodený, znečistený a ak ide o fake, prípadne budeme mať pochybnosti o jeho pravosti.

Tovar do komisie nám môžete priniesť i osobne , nájdete nás v našom showroome na Červeňovej ulici 28 v Bratislave. Objednajte si u nás termín stretnutia na tel. čísle 0902660000.

(Ak neviete vyplniť niektoré údaje, ako napr. neviete nájsť sériové číslo alebo kód, nevadí, nevyplňujte dané políčka, formulár vás i tak pustí ďalej. Len odošlite a my sa vám ozveme.:)

Chcem predať