Chcem predať

Do Luxury Bazzaru prijímame prednostne kabelky,   zvučných mien ako :

Alexander McQueen, Alexander Wang, Anya Hindmarch, Armani, Balenciaga, Bally, Belstaff, Bottega Veneta, Bulgari, Burberry, Casadei, Cartier, Celine, Chanel , Chloe, Christian Dior, Christian Louboutin , Coach, Diane von Furstenberg, Dolce & Gabbana, DSquared2, Emanuel Ungaro, Emilio Pucci, ETRO, Fendi, Ferragamo, Givenchy, Gucci, Guiseppe Zanotti, Hermes, Herve Leger, Hogan , Jimmy Choo, Lanvin, Loewe, Longchamp, Louis Vuitton, Marc Jacobs,  Manolo Blahnik, Marni, Max Azria, Miu Miu, Moschino, Mulberry, Philip Lim, Prada, Proenza Schouler, Ralph Lauren, Ray Ban, Roberto Cavalli, Roger Vivier topánky, Sergio Rossi, Sophie Hulme, Stella McCartney, Tiffany & Co., Tods, Tom Ford, Tory Burch, Valentino,  Versace, Victoria Beckham a iné. (Ak sa nenachádza v zozname daná značka napíšte nám).

Prijímame i topánky, ktoré však musia byť nenosené, alebo len veľmi málo nosené,  a oblečenie, ako šaty, bundy, kabáty , ktoré musia byť takisto nenosené, alebo minimálne nosené , čisté, vypraté s potrebnými výsačkami, s popisom o materiáli, praní a čistení.

Ak máte k pôvodnému tovaru i doklady či, pôvodný obal ako krabicu, či vak na tašku, urýchlite nám predaj.

Tovar prijímame zatiaľ len do komisného predaja. Spíšeme s Vami zmluvu o obstaraní predaja a preberací protokol, dohodneme sa na provízii  a dohodnutú sumu dostanete hneď po predaji Vášho tovaru. O jeho predaji Vás včas informujeme zaslaním sms, či emailu. Ak sa Váš tovar po určitom čase zhruba od 6-8 týždňov nepredá, môžete nás kontaktovať a upravíme cenu.

Minimálna doba komisného predaja je 3mesiace.

Do komisie odmietame prijať tovar značne poškodený, znečistený a ak ide o fake, prípadne budeme mať pochybnosti o jeho pravosti.

Tovar do komisie nám môžete priniesť i osobne , nájdete nás v našom showroome na Červeňovej ulici 28 v Bratislave. Objednajte si u nás termín stretnutia na tel. čísle 0902660000.

(Ak neviete vyplniť niektoré údaje, ako napr. neviete nájsť sériové číslo alebo kód, nevadí, nevyplňujte dané políčka, formulár vás i tak pustí ďalej. Len odošlite a my sa vám ozveme.:)

Chcem predať